Strona główna » Prezentacje przemysłowe » Prezentacja działalności Lufthansa Systems Poland

Prezentacja działalności Lufthansa Systems Poland

Lufthansa Systems Poland prezentuje swoją działalność i zaprasza do współpracy studentów Informatyki!

13 kwietnia 2012 roku godz. 9:30 sala 111/112

Lufthansa Systems Poland. Sp. z o. o. jest częścią koncernu Lufthansa, działa na polskim rynku informatycznym od stycznia 1998 roku. Specjalizuje się w świadczeniu usług IT, które pozwalają klientom optymalizować ich koszty działalności biznesowej. Oferuje szeroki wachlarz usług programistycznych, administracyjnych oraz testowych. Dostarcza kompleksowe rozwiązania technologiczne m.in. dla branży lotniczej i logistycznej. Służy fachową wiedzą i doświadczeniem, profesjonalnymi konsultacjami i doradztwem w branży IT.

Zakres produktów i usług obejmuje kompleksowe rozwiązania informatyczne służące m.in. do optymalizacji planowania lotów, rozlokowania załóg, systemy szybkiego i elastycznego zarządzania kosztami transportu, elektroniczne mapy nawigacyjne, systemy logistyczne.

O wiarygodności firmy najlepiej świadczą klienci. Od wielu lat firma współpracuje z takimi koncernami jak: Lufthansa, British Airways, Finnair, Air Canada.

 

Lufthansa Systems Poland to młody, prężny, ponad 300-osobowy zespół utrzymujący najwyższe standardy pracy i jakość produkcji dzięki nieustannym szkoleniom specjalistów i kadry kierowniczej.

W takim zespole warto pracować!

Zapraszamy na prezentację, którą poprowadzą Ireneusz Zalewski Dyrektor Customer Service i Dariusz Przywara Dyrektor ds. Projektów Strategicznych

Przedstawią oni firmę Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o., opowiedzą o rozwijanych produktach, realizowanych projektach i usługach a także o możliwościach nawiązania współpracy oraz oczekiwaniach wobec przyszłych pracowników.

W prezentacji udział weźmie również Project Manager projektu "Globe Test Automation" - zadania realizowanego przez firmę Lufthansa Systems Poland przy udziale stażystów oraz absolwentów PWSZ.

Prezentacja przemysłowa zorganizowana w ramach projektu „Rynek pracy należy do IT – program zwiększenia liczby absolwentów na kierunku informatyka”, nr KSI: POKL.04.01.02-00-191/10 w ramach Poddziałania 4.1.2. „Zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Rejestracja uczestników na platformie itzamawiane.pwsz.elblag.pl do dnia 12.04. do godz. 13:00